Podnośnik sufitowy Cena

Podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych cena

Ile kosztuje podnośnik sufitowy?

Ile tak naprawdę kosztuje podnośnik sufitowy, jaka jest jego ostateczna cena? Podstawowa cena podnośnika sufitowego LUNA to 8532zł. Jednakże, istnieje wiele rzeczy, które mogą wpłynąć na ostateczny koszt podnośnika sufitowego. Na przykład, jeśli wymagane będą dodatkowe materiały lub usługi (takie jak montaż, instalacja lub dostosowanie), to może to wpłynąć na koszt. W zależności od sytuacji, koszt może być wyższy. Podnośnik sufitowy to niezbędny system szyn i podnośników, który ułatwia codzienne życie pacjentów oraz ich opiekunów. Cena zestawu nie sprawia, że jest on dostępny jedynie dla instytucji takich jak domy opieki. Obniżenie ceny poprzez dofinansowanie pozwala na montaż nawet w domach prywatnych.

Co wpływa na ostateczną cenę podnośnika?

Wiele czynników wpływa na ostateczną cenę podnośnika sufitowego dla niepełnosprawnych. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę jakość i trwałość produktu oraz jego konstrukcję, ponieważ to one decydują o żywotności urządzenia. Ponadto, wybór odpowiedniego podnośnika sufitowego jest uzależniony od wielkości i układu pomieszczenia, w którym ma zostać zainstalowany. Ważne jest również zapewnienie odpowiednich i bezpiecznych połączeń elektrycznych oraz zastosowanie odpowiednich materiałów i akcesoriów, co ma wpływa na ostateczną cenę podnośnika.

Cena jest zależna od:

  • Ceny podnośnika
  • Zastosowanych jednostek podnośnika sufitowego
  • Ilości i metrażu pomieszczeń
  • Konfiguracji zestawu
  • Uzyskanej kwoty dofinansowania

Podnośnik-Sufitowy.pl pomoże Ci na każdym etapie począwszy od wyboru odpowiedniego systemu podnoszenia, przez obniżenie ceny aż po pomiary, projekt i wykonanie instalacji podnośników siłowych dla niepełnosprawnych w Twoim domu lub placówce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z opiekunami osób niepełnosprawnych oraz placówkami pomocy takimi jak między innymi DPS Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz doradztwo w procesie zakupu instalacji.

Jak obniżyć cenę podnośnika sufitowego?

Jako Podnośnik-Sufitowy.pl pomagamy w uzyskaniu refundacji na podnośnik. Jego podstawowa cena to 8532zł natomiast pomagamy ją obniżyć poprzez uzyskanie refundacji do 95% wartości instalacji. Obniżona cena na podnośnik sufitowy może zostać uzyskana poprzez refundację ze środków NFZ, PFRON, PCPR, fundacji charytatywnych lub MOPSu. Pomagamy oraz doradzamy gdzie i jak złożyć wniosek aby uzyskać niższą cenę na podnośnik sufitowy. Chcesz dowiedzieć się więcej o refundacji? Sprawdź nasz artykuł opisujący zasady przyznawania środków.

FAQ

Najczęstrze pytania o cenę podnośnika

Podnośnik sufitowy LUNA kosztuje 8532zł brutto w podstawowej wersji.

Cena podnośnika jest zależna od wybranego modelu, wielkości pomieszczenia oraz kosztów instalacji.

Tak, możesz uzyskać obniżenie ceny systemu podnoszenia z szeregu instytucji: więcej informacji o refundacji

Odbierz refundację na podnośnik

Skontaktuj się z nami

    Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
    Akceptuję ciasteczka